grafika oferty Dwa koła za dwa złote

Zmiany w opłatach za przewóz roweru w Kolejach Dolnośląskich

Od 15.03.2016 r. podróżni zabierający ze sobą rower, zapłacą za jego przewóz pociągiem Kolei Dolnośląskich według nowych zasad.

 W miejsce dotychczasowej promocji „Rower za 1 zł” wprowadzona zostanie stała opłata za przewóz roweru pociągiem Kolei Dolnośląskich w wysokości 2,00 zł. Opłata ta będzie obowiązywać we wszystkich pociągach Kolei Dolnośląskich – bez względu na trasę czy datę przejazdu. Tym samym znikną ograniczenia, które narzucono w ofercie „Rower za 1 zł” a podróżny nie będzie musiał zastanawiać się, z której oferty skorzystać.

Dobra wiadomość czeka również na osoby korzystające z oferty „Podróżuj z KD”. Za jedyne 5,00 zł osoby te będą mogły podróżować z rowerem przez cały weekend – w terminie ważności biletu „Podróżuj z KD”.

Ponadto od 15.03.2016 r. bilety miesięczne sieciowe na przewóz roweru (w cenie 60,00 zł) będą dostępne również w pociągach Kolei Dolnośląskich. Podobnie jak obecne bilety z kas, będą one honorowane w pociągach „Przewozów Regionalnych”.

 Bez zmian pozostanie cena biletów na przewóz roweru częściowo pociągiem Kolei Dolnośląskich a częściowo „Przewozów Regionalnych” (7,00 zł).

Źródło: www.kolejedolnoslaskie.eu